חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית אתרים מורכבים

בניית אתר מורכב הוא מונח מאוד סובייקטיבי. עבור חלק אתר מורכב זה אתר תדמית עם כמה אלמנטים של קוד, חלק יגידו שאתר מורכב הוא אתר חנות עם אפשרויות שיווק מתקדמות, וחלק יגידו שזה אתר בקוד פתוח שנכתב מאפס…

בעינינו, אתר מורכב הוא אתר שדורש פיתוח, אתר שמכיל אלמנטים שלא קיימים וצריכים לבנות אותם מאפס בהתאם לצרכי הלקוח או לחילופין, ליצור חיבור בין מספר אלמנטים מורכבים שיעבדו כמערכת אחת.

ניתן כמה דוגמאות של אתרים מורכבים שבנינו ללקוחות שלנו:

אתר הכולל מפה מאויירת עם התנהגות נוחה של זום-אין וזום-אאוט כמו המפות של גוגל, לחיץ בצורה אינטראקטיבית, כל לחיצה מעבירה לאטרקציה אחרת על המפה שנפתחת כפופ-אפ עם הסבר מדויק ואפשרות נסיעה ברכב או ברכבת או הגעה ברגל. אפשר גם להגיע לתוך עמוד האטרקציה ולקבל שם את המידע המלא.

בנוסף, האתר מחובר למערכת QR CODE וכל לקוח שמגיע פיזית סורק את ה QR וזה מיד מוסיף במשתמש שלו צ'ק ליסט על המפה באתר ומראה נתונים של דרך, זמן הגעה ליעד הבא והכוונה.

בסוף התהליך שהוא עבר בכל האטרקציות הפיזיות, הוא מקבל תעודה שהכל תקין וחלק.

כמו שאתם מבינים, אין אף מערכת בעולם שיכולה לעשות בדיוק את זה. המורכבות הייתה לבחור מספר מערכות, שלכל אחת מהן יש את הפונקציות ההכרחיות, ולחבר את כולן ביחד בקוד שיצור אינטגרציה.

עובד מעולה!

דוגמא נוספת היא לקוח שביקש לעשות אתר עם מערכת השקעות מורכבת שכוללת אפשרות להרשמה ולמידה של חלק מהתכנים וברגע שמשלמים מקבלים את האפשרויות המלאות. המורכבות הייתה לעשות שהכל יטוס במהירות על ושהמערכת תלמד להתריע על כל טעות שהמשתמש עושה בזמן אמת באמצעות Machine learning.

החיבור הצליח והמערכת עובד טיל!

עוד דוגמא היא לבנות אתר של מעצב פנים עם מאות תמונות ששוקלות עשרות מגה-בייט לכל אחת ולהפוך את האתר למהיר עם חווית משתמש נוחה ונוח וקליל בעייני גוגל.

האתר מטוס קרב!

אתר נוסף של חברת נדל"ן שמציע בניינים בקפריסין, יש להם את הבניין הכי גבוהה בקפריסין, אז לקחנו קונספט מגניב שראש האתר נמצא בעננים וככול שגוללים מטה רואים שמש, ציפורים ואז את הבניין והדירות המוצעות, הכל בצורה אינטראקטיבית עם הדמיות מלאות של כל הדירות בלחיצה. כשמגיעים לתחתית הדף מתקבלת מפת 3D הכוללת את כל האטרקציות מסביב לבניין וכולן לחיצות ומסבירות למה להשקיע בבניין הייחודי.

יצא אמאל'ה ואבאל'ה, האתר פשוט מוכר את הדירות!

יש עוד מלא דוגמאות אבל נראה לי שהבנתם את הקונספט…

אם יש לכם רעיון ליצור אתר מורכב, אנחנו לא מדברים על אתר תדמית או אתר סחר שהצוות עושה ממש בקלות, ממש אתר שיצור לנו אתגר, אנחנו חזק בעניין! אין כיף גדול לאנשי שיווק ופיתוח מלפצח אתגר שעוד לא עשו לפני כן.

השירות שלנו

בניית אתר בקוד פתוח

1
איפיון מלא להבנת צרכי הלקוח וראיית התמונה הגדולה
2
בחירת מערכות שתואמת את הצרכים המיידים והעתידיים של העסק
3
מחקר ביקושים ויצירת היררכיה "עץ אתר"
4
בחירת מונחי מפתח לכל עמוד ויצירת ראשי פרקים לכתיבה
5
כתיבת תוכן שיווקית
6
בחירת קונספט עיצובי או ספר מותג מלא - פונט, צבעים, כפתורים, גדלים ועוד
7
יצירת תזרים לחוויית משתמש אופטימלית ע"י מעצבת חווית משתמש מקצועית
8
בניית האתר בפועל עם כל התוכן והעיצוב שנקבע
9
סבב תיקונים והעברה לאישור
10
חיבור כל הכלים והפיקסלים הרלוונטיים
11
הכנת האתר לקידום ועלייה לאוויר
12
אחסון אישי ואיכותי הכולל גיבוי, אבטחה ותמיכה
13
אתר מונגש הכולל תוסף והצהרת נגישות
14
דרכי יצירת קשר קלים ונוחים, כולל וואטסאפ צף וטלפון גלוי קישור לכל הרשתות
15
קישור לכל הרשתות החברתיות והנכסים הדיגיטלים של העסק

מבחינתו לעשות לך אתר וואו שמתאים לקידום ולוקח את כל הפרמטרים החושבים לך זאת המטרה, אנחנו רוצים שתצא כל כך מרוצה שכמו שאר הלקוחות שלנו תתגאה באתר שלך ותמשיך איתנו לשירותים נוספים ונפתחת ביחד!

אתרים מורכבים שבנינו ללקוחות שלנו

רוצה לקדם את העסק שלך ולא בטוח איך? הצוות של STRA מוכנים איתך לכל אתגר! מלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

4 יתרונות של בניית אתר מורכב לעסק

1
יכולת אינסופית לבנות תוצר מדויק ללא מגבלות
2
מהירות ממשק מטורפת
3
נכס דיגיטלי בעל ערך שאינו תלוי בדבר
4
בנייה חד פעמית ללא צורך בהתעסקות שבועית

דברים שחייבים לשים אליהם לב בבניית אתרים מורכבים:

  1. איפיון מדויק – במקרה של אתר מורכב איפיון נכון הוא 50% מהפתרון. אדם מנוסה שמכיר מגוון טכנולגיות ידע לתת פתרונות מהירים ואיכותיים ולהבדיל בין עיקר לתפל. האיגוד של כל הנושאים ביחד למסמך איפיון מסודר יעשה את החיים קלים ונוחים לכל הנוגעים בפרויקט ויחסוך כסף ומשאבים.
  2. מערכת האתר – צריכים להחליט על מערכת האתר. כמובן אפשר לבנות הכל בקוד ויש מגוון סוגי קוד כמו ריאקט, ג'אווה וכו', אבל לא באמת בטוח שצריכים לבנות הכל בקוד, יכול להיות שיש פתרונות שאפשר להלביש על מערכת קיימת כמו וורדפרס או וויקס ולעשות רק את ההתאמה בקוד. זה יכול לחסוך המון זמן וכסף וגם לעזור עם תפעול נוח וקל יותר.
  3. אתר, אזור לקוחות ובק אופיס – חשוב לשים לב שמדובר ב- 3 אלמנטים שונים וכשעובדים עם קוד, לבנות כל אחד מהם יכול להיות עולם ומלואו. הקושי זה לא רק לבנות אותם אלא לגרום לזה שכולם ידברו באותה השפה ויהיו מסונכרנים. נדרשים חשיבה ותכנון מוקפד לכל שלב.
  4. CRM ומערכות הארגון – הרבה פעמים יש צורך לחבר את האתר למערכות פנים ארגוניות וזה נושא שצריכים לתת עליו את הדעת לפני תחילת הפרויקט, אחרת נייצר אתר ואת החיבורים נעשה בצורה לא חכמה שתעלה לנו הרבה כסף, זמן עבודה ותקלות התממשקות.
  5. עיצוב וחווית משתמש – במערכות מורכבות חשוב להקפיד על חווית משתמש נכונה ולשים לב למסלול הלקוח המלא בכל האזורים. מאיפה הלקוח יתחיל ואיזה תזרים הוא יעבור עד שיגיע לפעולה הרצויה.
  6. מהירות – כשכותבים קוד בצורה נכונה הוא מהיר יותר מכל מערכת בעולם, כי הוא לא צריך לטעון את כל הקבצים המיותרים, האתגר זה לכתוב אותו כמו שצריך. נושא חשוב שצרכים לוודא לפני תחילת הפעילות אחרת תחטיאו את המטרה.
  7. התאמה לקידום – בנינו כבר מערכת כל כך איכותית אבל אם גוגל לא מכיר בה או לא "אוהב אותה", סבירות גבוהה שיהיה לנו מאוד קשה להביא אליה אנשים חדשים. דברים שנראים בסיסיים במערכות מובנות לא מובנים ולא ידועים למתכנתים ומפתחים ולכן חייבים להכניס במסמך האפיון גם את האלמנטים של השיווק.
  8. דוקומנטציה והיכולת לשנות – האתר שניצור תמיד יהיה טוב לנקודת הזמן הנוכחית ואם אנחנו ממש מקצועיים וחשבנו ממש קדימה, אז הוא יתאים לעוד שנה אולי שנתיים קדימה. אבל הטכנולוגיה מתפתחת כל כך מהר שבעוד שנתיים הוא יהיה חייב ריענון. אז נרענן, מה הבעיה? הבעיה היא שאף אחד לא יוכל או ירצה לגעת באתר שלכם אם לא הוא כתב את הקוד. כן, תתפלאו לשמוע אבל כמעט ואין מתכנתים שמסכימים לגעת בקוד שמישהו אחר כתב, לכן חשוב להבין שעובדים עם חברה רצינית שתהיה שם גם בעוד כמה שנים כשתרצו לבצע את השינוי ובנוסף החיים אף פעם לא צפויים ולכו תדעו מה יקרה אז תקפידו לקבל דוקומנטציה מדויקת על איך מתפעלים כל דבר כדי שיהיה לכם סיכוי למצוא מישהו שיסכים לגעת בקוד, גם במחיר מופקע, לפחות תוכלו לשנות ולא תיתקעו עם אתר שלא ניתן לגעת בו.
  9. אבטחת מידע – חייבים לתת את הדעת על הנושא, ולוודא שהאתר מאובטח עם SSL ואם יש גם אלמנטים של סליקה אז לפי התקן המחמיר.
  10. לא אמרת לי – צאו מנקודת הנחה שמתכנת או איש פיתוח, ברוב המקרים, עובד עם מסמך איפיון או שיחה משותפת ורק הנושאים שעלו מקבלים ביטוי בביצוע. דברים שנראים לנו מובנים מאליהם או דברים שאנחנו בכלל לא מכירים לא יקבלו מענה ויכול להיות שתקבלו כל מה שדיברתם עליו אבל יהיו המון חוסרים בסיסיים מכיוון שהקוד נכתב רק על מה שדובר, היזהרו מזה כמו מאש… הגיעו אלי לא פעם בעלי עסקים שהשקיעו עשרות אלפי שקלים באתר סופר משוכלל ומורכב והיו חוסרים בסיסים שיש בכל מערכת הכי סטנדרטית בשוק.

רוצה לקדם את העסק שלך ולא בטוח איך? הצוות של STRA מוכנים איתך לכל אתגר! מלא את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

תהליך בניית אתרים מורכבים

1
בוחרים את המסלול והשירות ומבצעים הזמנה
2
מתבצע תהליך אפיון וקבלת גישה לנכסים
3
הכנת הסט-אפ ועלייה לאוויר
4
ניהול הפרויקט ואופטימזציה שוטפת
אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו
והם אוהבים אותנו ❤️
בכמה מילים:

"קיבלנו כלים טכנולוגים שבקלות וביעילות משפרים את המענה והשירות ללקוח"

א.א מובילים
א.א מובילים
קרא עוד
הגעתי ל STRA לאחר עבודה 3 חברות שיווק שונות, ניסתי לבנות אתר חדש ותמיד זה הסתבך ולא עבד כמו שצריך. העבודה הייתה מעולה מול כל הצוות, מקצוענים אמיתיים. רוצה לציין במיוחד את דונאל שנתן שירות מדהים, הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה שחושב על פרט ומבין מאוד בהגדלת ההמרות באתר. בסופו של דבר יצא אתר מדהים והתהליך היה מהנה. ממליץ בחום!
דיאנה בן מאיר
דיאנה בן מאיר
קרא עוד
אני ממש שמחה להמליץ על עידן והצוות שלו מSTRA שיווק דיגיטלי, אליהם פניתי על מנת להקים אתר אינטרנט לעסק שלי.
מתחילת העבודה ועד סופה זכיתי ליחס אדיב, נעים, סבלני ותומך והכל נעשה בצורה מקצועית, מהירה ומסודרת.
האתר יצא פצצה ואני לא מפסיקה לקבל עליו מחמאות.
אז תודה רבה לכם חברים ואני בטוחה שנעבוד יחד בהמשך בקידום האתר.
דיאנה בן מאיר.
נתנאל משען
נתנאל משען
קרא עוד
עידן נתן את השירות הכי טוב שאפשר לקבל.
הוא היה מאוד מקצועי, אדיב וסבלני.
הוא נתן מעצמו גם מעבר לשעות הפעילות ומה שסגרנו ביננו ושולם.
הוא מה שנקרא יצא צדיק. אני ממש ממליצה עליו!
מאיה מרו
מאיה מרו
קרא עוד
צוות מדהים של אנשים מוכשרים- הגעתי הביתה!! קיבלתי ליווי בעבר מחברות שיווק ויח״צ ואף פעם לא הייתי מרוצה.
בסטרא מצאתי את מה שחיפשתי- צוות שאכפת לו ומלווה אותי בכל ההיבטים- עידן שמייעץ ומתכנן אסטרטגיה וזמין עבורי לכל שאלה או קושי. מעיין, דונאל וליאן שכל אחד בתחומו דואגים לי שאגיע לקהל היעד הרצוי, לחדד את הקמפיין ולבדוק מה עובד יותר טוב ומה לשנות, חשיבה יצירתית איך להגיע לעוד פלטפורמות ובניה מחדש של האתר עם המון סבלנות הקשבה ונגישות. חבר׳ה מאוד מקצועיים ולפני הכל בני אדם!! מרגישה רצון אמיתי לעזור לי להצליח ורואה תוצאות! ממליצה בחום!!
לירן סוויסה
לירן סוויסה
קרא עוד
התחלנו לעבוד לפני חודש יחד אחרי שקיבלתי הרבה המלצות על החברה האלה מניסיוני בתחום יכולה לומר שהייתי סקפטית מאד אפילו, אבל התבדיתי, חבורה של מקצוענים שחושבים מחוץ לקופסא, שמסתכלים על כל המכלול ולא נקודתי על איזה פעולה שאמורה להיעשות, דונאל מצוות אליי לעבודה שוטפת ורוצה לציין אותו לשבח, איזה קסם של בחור, עם סבלנות ורצון עז להצלחה.
אעדכן בהמשך לגביי התוצאות אבל חשוב לי מעכשיו שאם אתה מחפשים מישהו שילך אתכם יד ביד, זו הכתובת 🙂
ליאת הראל
ליאת הראל
קרא עוד
מרגישה צורך להמליץ על עידן שמואל הבעלים של stra ❤️
אני בעלת סטודיו לעיצוב ואדריכלות כבר כמעט 20 שנה בחרתי לעבור תהליך עיסקי כדי לרענן ולראות את העסק מזויות חדשות.
עידן מקצועי, מאד עניני וממש פיקס אותי בהתנהלות הסטודיו, תודה ענקית על כל התהליך כיף לעבוד עם מקצוענים❤️
נעה ירושלמי
נעה ירושלמי
קרא עוד
בחיבור עם עידן מחברת STRA הרגשתי שאני בידיים טובות. ההתייחסות שלו היתה מקצועית ועניינית לשחזר את האתר שלי באופן מודרני ומותאם לתקנים. התקשורת היתה ברורה ויעילה. הוא היה קשוב ואכפת היה לו שאני אהיה לקוחה מרוצה. הגון כבר אמרתי? ממליצה בחום!
רותם בנימין
רותם בנימין
קרא עוד
תודה רבה ל stra ועידן בפרט,על ליווי מקצועי שירות מדהים וזמינות גבוהה.
בניית אתר ברמה הגבוהה שיש עם התאמת צרכים לעסק שלי.
ממליץ מאוד.
איתי ניסימי
איתי ניסימי
קרא עוד
אלופים
בנו לי תכנית שיווק עם צאט בוט שמסנן לי את הלידים באופן אוטומטי.
הלידים מגיעים חמים ורלוונטיים. שירות מצויין וסבלני ממליץ מאוד.
אליעזר וידר
אליעזר וידר
קרא עוד
היינו מאוד מרוצים ממנו! הוא בן אדם מאוד מקצועי ונעים, נתן שירות ממש מכל הלב בתחום שיש בו הרבה לא מקצוענים ורואים את הניסיון וההבנה שלו בתחום.
תום ר.
תום ר.
קרא עוד
מאוד מומלץ.
עבדנו יחד על פרויקט של צ'אט בוט לעסק.
נותן פתרון מלא לפניות לקוחות באופן אוטומטי, מקל על העבודה וחוסך בעובדים.
פייס דייטינג ישראל
פייס דייטינג ישראל
קרא עוד
שיווק דיגיטלי STRA !
ממליץ בחום לכולם, שירות אישי וליווי לאורך כל הדרך ובאופן אישי על עידן מנהל העסק, בנאדם מאוד חרוץ וישר שמאמין במה שהוא עושה והולך עם הדרך שלו עד הסוף,
5 כוכבים ! תודה רבה.
שגיא סומך
שגיא סומך
קרא עוד
אני עובד איתו כבר שנה ואני מבסוט, הוא באמת הכי טוב! הוא מעולה ואמין, אני מאוד ממליץ עליו.
גל אורי
גל אורי
קרא עוד
אחד האנשים הכי מקצועיים שאני מכירה!
מהשיחה הראשונה הבנתי את הראש, הרגשתי שהתקשורת בינינו פתוחה וכשיש תקשורת טובה (כי אנחנו קודם כל בני אדם) הפעילות השוטפת ממריאה לשחקים!

תודה תודה תודה.
טניה גולדברג
טניה גולדברג
קרא עוד
אחרי אין ספור ניסיונות כושלים ושנים של חיפושים אין פשוט אין אתם מס 1 בכל המובנים!!!!!
עומרי שמעוני
עומרי שמעוני
קרא עוד
הכי מקצועי שנתקלתי בכל שנותי במקצוע.
רז קשתי
רז קשתי
קרא עוד
עידן בחור מקצועי ואדיב . הצלחנו להגיע ליעדים שלנו בדיגיטל בפחות זמן ממה שחשבנו ועדיין לקבל תוצאות יותר טובות ממה שציפינו. ממליץ!
קרן בירמן
קרן בירמן
קרא עוד
עידן תותח בעל ידע רב וניסיון בתחום העסקים, שיווק ומכירות. מקדם באדיבות ובמקצועיות כל עסק הזקוק לשיפור וייעול
ספיר סלומון
ספיר סלומון
קרא עוד
מדהימים נעימים והכי חשוב מקצוענים
שחר גייזר
שחר גייזר
קרא עוד
מקצוען אמיתי, פושר עם אנרגיות שלא נגמרות
אשר רחאני
אשר רחאני
קרא עוד
חברה מעולה, אלופים בדיגיטל ותהליכים אוטומטים. מומלץ.
סיוון בן חיים
סיוון בן חיים
קרא עוד
שירות מקצועי ואמין, אם היה אפשר לתת 20 כוכבים אין ספק שהייתם מקבלים ❤️
חזי גרינפלד
חזי גרינפלד
קרא עוד
חיובית: איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך אין מילים פשוט יודעים לייצר תוצאות נקודה !!! מומלץ בחום לכל עסק
אריק שבו
אריק שבו
קרא עוד
תודה רבה לעידן התותח!
אין ספק שהשינוי בעסק מורגש! ממליץ החום להעזר בשירותים שלהם 🤩
אריה גרסיאני
אריה גרסיאני
קרא עוד
עידן הוא לא סתם בוגר טכניון בשיווק, אלא יש לו ראייה הוליסטית של הלקוח. כלומר הוא מקשיב לחלוטין ללקוח, שזה בניגוד להרבה אנשים אחרים בתחום. הוא לא עושה את העבודה לבד, אלא הוא עושה אותה בשיתוף פעולה יחד איתי ועם העולם שלי. הוא עושה עבודה יסודית ומתוך הקשבה ללקוח. עידן תמיד עושה את המקסימום של העבודה ומעולם לא קרה לי איתו שום דבר שלא עבד או שהיו דברים שהוא יכל לעשות ולא עשה. בנוסף, הוא עשה לי תיקונים ועבודות קטנות על חשבון הזמן שלו למרות שבדרך כלל הוא גובה עליהם מחיר. מבחינת עמידה בזמנים, זה לא לגמרי תלוי בו כי זה תלוי ברשתות החברתיות. אני מאוד ממליץ על עידן!
אלכסנדר הרץ
אלכסנדר הרץ
קרא עוד
10 ברמת היצרתיות וההבנה העסקית.
תודה רבה
נופר לוי
נופר לוי
קרא עוד
תודה מיוחדת לעידן על הליווי המדהים, על ההסבלנות, על הזמינות והכי חשוב על התוצאות
בולשוט bullshot
בולשוט bullshot
קרא עוד
כשעושים עסקים , דבר ראשו שצריך לזכור שעסקים עושים עם אנשים .
עידן הוא בחור מוכשר שקודם כל ולפני הכל יש לו נשמה.
ובבחירות שלי אני תמיד מעדיף קודם כל לעבוד עם אנשים שכאלה.
זה תנאי סף.
מעבר לכך בנאדם מוכשר עם יכולות וראיה מאד מעניינת שווה לפחות פגישה.
רותם שחק
רותם שחק
קרא עוד
עידן מדהים, פדנט ברמה אחרת, סבלני, רבה גבוהה לגמרי, אחד מהכי טובים שהיו לי!
הייתי ממליץ עליו מאוד!
הקודם
הבא

למה הלקוחות בוחרים בנו לבניית אתרים מורכבים?

1

מומחים לבניית אסטרטגיה דיגיטלית.

2

צוות מקצועי, צעיר ודינמי – אנחנו חיים את הדיגיטל העדכני ביותר ומודעים לטכנולוגיות החדישות ביותר.

3

מומחים בפיתוח בוטים ותהליכי אוטומציה שחוסכים זמן וכסף ללקוחות שלנו

4

שירות כמפתח להתפתחות עסקית – אנחנו מכוונים לקשר ארוך טווח עם הלקוחות ומבינים את חשיבות השירות.

5

אנחנו לא יודעים הכל, אבל יש לנו את היכולת ללמוד הכל ולכן תמיד יכולים להשתנות יחד עם השוק.

6

אנחנו מביאים שקט – יודעים מקרוב כמה מאתגר לנהל עסק, איתנו יש לך ראש שקט!

7

בסטרא אנחנו משתמשים בכלים הדיגיטלים המתקדמים בעולם.

8

שיטת עבודה יחודית בשוק – אסטרטגיית תוכן רב ערוצית.

9

אנחנו נהנים מהעבודה שלנו ועושים אותה מהלב ❤️

למה הלקוחות שלנו נשארים איתנו בבניית אתרים מורכבים?

כי חשוב לנו לתת שירות מכל הלב
ותוצאות מעל המצופה!

נמאס לך שהשיווק מעכב אותך?

הגיע הזמן לעבוד עם אנשי מקצוע שיודעים מה הם עושים.

השאירו פרטים ושדרגו את העסק שלכם.

לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות – זה מובן לגמרי, אנחנו פה בשבילך כדי לענות על כל השאלות.

האתר החדש שלנו בבנייה, סליחה על אי-הנוחות.

חלק מהדברים באתר עדיין לא מושלמים אבל תצפו להפתעות בהמשך :)

מחכים לכם!