Search
Close this search box.

קידום ממומן - פרסום ממומן

מעודכן ל 11/07/2024

פרסום ממומן

קידום ממומן או פרסום ממומן – אף אחד לא אוהב שמוכרים לו, אבל כולם אוהבים לקנות!
אף אחד לא אוהב פרסומות ועדיין יש אותן בכל מקום, בטלוויזיה, בשלטי חוצות, ביוטיוב, בגוגל, בפייסבוק, באפליקציות,  לא משנה איפה אנחנו נמצאים אנחנו צופים בפרסומות…

החוכמה היא לייצר פרסום שלא יעצבן את הלקוחות הפוטנציאלים, אלא יגרה אותם לרצות לקבל עוד ועוד ממה שיש לכם להציע…

אם עושים את הפרסום בצורה איכותית, עם קריאייטיב נכון, במקום הנכון ובזמן הנכון זה יכול להיות אפילו נחמד למתעניינים ולהביא אחלה תוצאות ורווחים משמעותיים לכל מותג לכל עסק ולכל חברה.

המדד המרכזי אותו נחפש בפרסום הוא ROI – החזר השקעה.

נשאל כמה צריך להשקיע וכמה כסף נרוויח מזה, ככל שהמדד גבוה יותר כך ההשקעה משתלמת יותר. ROI8 משמע אני מקבל על כל שקל שאני מוציא 8 שקלים, ROI22 אומר שעל כל שקל שאני מוציא אני מקבל 22 שקלים.

החזר ההשקעה הוא נגזרת של התחום, מידת התחרות, בידול ומידת המקצועיות של המשווק.

יש שני סוגי פרסום עיקריים- האחד הוא מענה לביקוש והשני הוא יצירת צורך.

  1. מענה לביקוש – לקוח מתעניין הוא לקוח חם, לרוב הוא דיבר על המוצר/שירות שלנו לאחרונה עם אנשים או שאפילו חיפש אותו באינטרנט, ככה אנחנו יודעים בוודאות שהוא מתעניין במוצר, כמובן שיש רמות בשלות שונות, יש כאלה שבשלב הבירור הראשוני ויש כאלה שממש חמים לסגור – בכל מקרה הלקוחות שמתעניינים צריכים לקבל מענה לביקוש, את המענה לביקוש אנחנו יכולים לספק בדמות של פרסומות קופצות לפי מילות מפתח נקודתיות, מה שמתאים מאוד למנוע החיפוש של גוגל.
  2. יצירת צורך – מדובר על אנשים שאנחנו אפיינו ככאלה שיכולים להיות לקוחות פוטנציאלים שלנו, הם לא יודעים את זה, לרוב הם לא דיברו על המוצר/שירות שלנו ולא חיפשו אותו באינטרנט, אבל הם עונים על מה שאנחנו מגדירים כלקוחות פוטנציאלים ולכן אנחנו נרצה לעורר אצלם מודעות וצורך למוצר/שירות שאנחנו מציעים, יצירת הצורך בדרך כלל מתבצעת בשלבים ולא שליחה מידית של הצעת הערך ישירות ללקוח הפוטנציאלי.

את יצירת הצורך ניתן לעשות בכל הרשתות החברתיות וגם במודעות דיספליי של גוגל (הבאנרים שקופצים לכם בצידי האתרים)

ננסה לתת דוגמא:

מישהו חיפש במנוע החיפוש של גוגל: אינסטלטור באזור הוד השרון – זה מענה לביקוש, משהו מהיר ומידי שצריך פתרון, הרי אנחנו לא ננסה ליצור צורך לשירות של אינסטלציה כי הוא לא יהיה רלוונטי כמעט לאף אחד.

מצד שני אם האינסטלטור המציא פטנט שמתקינים בכיור והוא חוסך הרבה מים וסתימות – כאן נוכל ליצור צורך ללקוחות ונבנה להם תהליך החל משלב המודעות ועד לשלב הרכישה.

השירות שלנו

קידום ממומן​
עם תוצאות!

נגן וידאו
קידום ממומן
בגוגל
קידום ממומן
בפייסבוק
קידום ממומן
באינסטגרם
קידום ממומן
בלינקדאין
קידום ממומן
ביוטיוב
קידום ממומן
בטיקטוק

פלטפורמות לקידום ממומן שאנחנו מתמחים בהם

קידום ממומן בגוגל – מנוע החיפוש מספר אחד בעולם, מושלם להתאמת ביקוש לצורך, אם לקוחות פוטנציאלים מחפשים את המוצר/שירות שלכם בגוגל כדי מאוד שאתם תהיו בראש רשימת האפשרויות שלהם, הקידום הממומן בגוגל נחשב לאמין מאוד ומקצועי מאוד ומביא בעיקר לקוחות חמים וממוקדים גאוגרפית, כאלה שבהכרח מתעניינים במה שיש לכם להציע, אחרי הכל הם אלו שבצעו את החיפוש, ניתן לבצע מודעות לפי מונחי חיפוש כללים, הכללה מדויקת, ריטרגטינג, דיספליי, מודעות חיוג מחוץ לאתר, מודעות דרך המפות או כרטיס גוגל לעסק שלי, קמפיין שופינג מטורף ועוד המון אפשרויות שחייבים להתאים בדיוק לעסק ולצרכים שלכם!
* ניתן לשלב את הקידום בגוגל עם יוטיוב, הם עובדים באותו מערכת – גוגל אדוורדס.

קידום ממומן בפייסבוק – מעולה ליצירת צורך ללקוחות שלכם, ניתן להגיע לקהל מגוון, עם תחומי עניין רלוונטיים לנישה שלכם, אפשר לסנן לפי מצב סוציואקונומי, מיקום גאוגרפי, מגדר, גיל וכמעט כל פרמטר אחר, ניתן לעשות קידום חכם עם משפכים מרובי שלבים או להגיע בלייזר נקודתית לאנשים לפני ביצוע רכישה, ניתן להגיע ללקוחות שהביעו עניין בעבר, ליצור המרות אופליין כדי להבין בדיוק מי קהל היעד שרוכש ועוד הרבה דברים שישאירו למתחרים שלכם אבק.

* ניתן לשלב את הקידום בפייסבוק עם הקידום באינסטגרם הם עובדים באותה מערכת – מטא ביזנס

קידום ממומן באינסטגרם – מתאים מאוד ליציר צורך חדש ללקוחות שלכם, נוח מאוד לעבוד עם תכנים ויזואליים מושכים, שנראים ומוכרים טוב, ניתן לפלח את הקהל כמעט לפי כל משתנה שתרצו, כמובן אפשר לעשות קמפיינים חכמים, הכולל אטרקציות, תגובות לפוסטים, תגובות לתיוגים בסטורים וכל הפיצ'רים הכי חכמים של קידום ממומן באינסטגרם לרבות רילס, סטורי, פרסום בפיד או קטלוג מוצרים.

* ניתן לשלב את הקידום באינסטגרם עם הקידום בפייסבוק הם עובדים באותה מערכת – מטא ביזנס

קידום ממומן בלינקדאין – אם אתם פונים לקהל עסקי B2B לינקדאין זה המקום בשיבלכם, הקהל שם סופר איכותי, הלידים שמגיעים יכול לשנות חברות שלמות ולא פעם הצלחנו להביא ללקוחות שלנו הזמנות מאנטרפרייזים ענקיים, דוגמאת גוגל, אינטל, בנקים, וועדי עובדים ועוד המון ארגונים ענקיים.
יש מגוון שיטות להתקדמות בקידום ממומן בלינקדאין, אנחנו בדרך כלל אוהבים ליצור מערך שיווק משולב מודעות, ערך והודעה אישית למי שהביע עניין, אבל יש עוד כמה טקטיקות ממש מגניבות.

אנחנו גם הראשונים בגוגל תחת המונח פרסום בלינקדאין ככה שכשאתם בוחרים STRA אתם יכולים להיות בטוחים שבחרת את הטובים ביותר!

קידום ממומן יוטיוב – רשת החיפוש מספר 2 בעולם אחרי גוגל היא יוטיוב, הקידום הממומן עולה להגדלת מעורבות וצפיה בסרטוני פרסום, יש אפשרות להגיע ללקוחות כמעט בכל אופציה, מודעות דיספליי, אוברליי, מודעות שניתן לדלג עליהם או כאלה שמוכרחים לצפות בהם עד הסוף, מודעות המשך לסוף סרטון רלוונטי או מודעות בתוך מנוע החיפוש, אין סוף אפשרויות מדהימות ומעניינות שיבוא לכם קהל איכותי וממוקד.

אנחנו גם הראשונים בגוגל תחת פרסום ממומן ביוטיוב, ככה שכשאתם בוחרים STRA אתם יכולים להיות בטוחים שבחרת את הטובים ביותר!

* ניתן לשלב את הקידום ביוטיוב עם החיפוש בגוגל, הם עובדים באותו מערכת – גוגל אדוורדס

קידום ממומן טיקטוק – פלטפורמה מעולה אם יש לכם קהל צעיר ודינמי, מוצרים ברמת מעורבות לא גבוהה, או לחלופין אתם יודעים לייצר תוכן שווה באמצעות סרטונים מושכים ורלוונטיים, עלויות החשיפה וההפצה בטיקטוק הן אטרקטיביות מאוד ויכולות ליצור באז דיגיטלי משמעותי למותגים מוצרים ושירותים בתקציב לא גבוהה במיוחד, ניתן לייצר מגוון רחב של קמפיינים  איכותיים ומקצועיים כך שהלקוחות שלכם לא יפסיקו לדבר על המותג!

בתמונה הבאה ניתן לראות את כמות הגולשים שמגיעים לאתר מכל ערוצי הפרסום.

קידום ממומן פרסום ממומן

בתור שותפי גוגל רשמיים מוטלת עלינו האחריות והסמכות לתת את השירות המקצועי, האיכותי והטוב ביותר בישראל

מספר ספק: 7993118547

רוצה לקדם את העסק שלך ולא בטוח איך? הצוות של STRA מוכנים איתך לכל אתגר! מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

10 יתרונות של קידום ממומן

1
לקוחות חדשים מדויקים לקהל המטרה שלך
2
יכולת מדידה מדויקת מהשקל הראשון
3
שימוש בפיקסל המחבר את התנועה מהרשתות החברתיות לאתר ולמידת מסלול הלקוחות שלכם
4
איסוף וניתוח נתונים מדויק על התנהגות הלקוחות שלכם
5
שיווק לקהל חוזר וחם
6
הגדלת התנועה לאתר
7
שיווק לקהל מפולח ומדויק
8
העלאת המודעות למותג
9
תוצאות מידיות
10
אחוזי המרה גבוהים

למי השירות מתאים?

שאלות ששואלים אותנו הרבה על קידום ממומן

אז מה זה PPC? ראשי תיבות של  Pay Per Click כלומר, תשלום לפי לחיצה.
ברוב המקרים התוצאות הראשונות שמופיעות כשמחפשים משהו בגוגל הן מודעות ממומנות, יחד עם זאת אתם לא משלמים לגוגל על עצם הנוכחות וההופעה של המודעה שלכם שם, אלא רק כאשר הגולש יבחר ללחוץ עליה ולעבור לאתר/דף הנחיתה שלכם.
המודעות שלכם יכולות להופיע גם באתרים אחרים בצורת באנרים בסוג קמפיין הגדלת חשיפה או רימרקטינג וגם שם תשלמו לגוגל רק על כל הקלקה של הגולש על המודעה שלכם.
ובכל מקרה הסכום לא יעבור את התקרה שקבעתם, ברגע שתנצלו את מלוא הסכום היומי, המודעה שלכם תפסיק להופיע בערוצים השונים.

בניגוד למקומות אחרים בהם ניתן לבצע שיווק ופרסום, שיווק וקידום המוצר/שירות שלכם באינטרנט נותן כמה יתרונות

ראשית, דיוק ברמה הרבה יותר גבוהה –  לדוגמא בניגוד לשלט חוצות או תשדירים ברדיו, ניתן לעשות שהפרסומת שלכם באינטרנט, תופיע רק לקהל מסוים מאוד שהוגדר על ידינו מראש כך שיהיה יותר רלוונטי למודעה. כמעט בכל הפלטפורמות המוכרות היום עליהן ניתן לעשות קידום ממומן כמו פייסבוק, אינסטגרם, לינקדין, יוטיוב וגוגל ניתן להגדיר את הקהל לפי אזורים גאוגרפיים ספציפיים, גילאים, התנהגויות ותחומי עניין רלוונטיים לעסק שלכם.

אפשרות לפרסם בסכומים נמוכים: לעומת שלטי חוצות או איזורי פרסום בעיתונים, ברשתות החברתיות ואף בגוגל אפשר לפרסם מודעות בסכומי כסף של עשרות שקלים בלבד ומשם לעלות.

תהליך העבודה לפרסום ממומן

1
בוחרים את המסלול והשירות ומבצעים הזמנה
2
מתבצע תהליך אפיון וקבלת גישה לנכסים
3
הכנת הסט-אפ ועלייה לאוויר
4
ניהול הפרויקט ואופטימזציה שוטפת
אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו
והם אוהבים אותנו ❤️
בכמה מילים:

"קיבלנו כלים טכנולוגים שבקלות וביעילות משפרים את המענה והשירות ללקוח"

א.א מובילים
א.א מובילים
קרא עוד
הגעתי ל STRA לאחר עבודה 3 חברות שיווק שונות, ניסתי לבנות אתר חדש ותמיד זה הסתבך ולא עבד כמו שצריך. העבודה הייתה מעולה מול כל הצוות, מקצוענים אמיתיים. רוצה לציין במיוחד את דונאל שנתן שירות מדהים, הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה שחושב על פרט ומבין מאוד בהגדלת ההמרות באתר. בסופו של דבר יצא אתר מדהים והתהליך היה מהנה. ממליץ בחום!
דיאנה בן מאיר
דיאנה בן מאיר
קרא עוד
אני ממש שמחה להמליץ על עידן והצוות שלו מSTRA שיווק דיגיטלי, אליהם פניתי על מנת להקים אתר אינטרנט לעסק שלי.
מתחילת העבודה ועד סופה זכיתי ליחס אדיב, נעים, סבלני ותומך והכל נעשה בצורה מקצועית, מהירה ומסודרת.
האתר יצא פצצה ואני לא מפסיקה לקבל עליו מחמאות.
אז תודה רבה לכם חברים ואני בטוחה שנעבוד יחד בהמשך בקידום האתר.
דיאנה בן מאיר.
נתנאל משען
נתנאל משען
קרא עוד
עידן נתן את השירות הכי טוב שאפשר לקבל.
הוא היה מאוד מקצועי, אדיב וסבלני.
הוא נתן מעצמו גם מעבר לשעות הפעילות ומה שסגרנו ביננו ושולם.
הוא מה שנקרא יצא צדיק. אני ממש ממליצה עליו!
מאיה מרו
מאיה מרו
קרא עוד
צוות מדהים של אנשים מוכשרים- הגעתי הביתה!! קיבלתי ליווי בעבר מחברות שיווק ויח״צ ואף פעם לא הייתי מרוצה.
בסטרא מצאתי את מה שחיפשתי- צוות שאכפת לו ומלווה אותי בכל ההיבטים- עידן שמייעץ ומתכנן אסטרטגיה וזמין עבורי לכל שאלה או קושי. מעיין, דונאל וליאן שכל אחד בתחומו דואגים לי שאגיע לקהל היעד הרצוי, לחדד את הקמפיין ולבדוק מה עובד יותר טוב ומה לשנות, חשיבה יצירתית איך להגיע לעוד פלטפורמות ובניה מחדש של האתר עם המון סבלנות הקשבה ונגישות. חבר׳ה מאוד מקצועיים ולפני הכל בני אדם!! מרגישה רצון אמיתי לעזור לי להצליח ורואה תוצאות! ממליצה בחום!!
לירן סוויסה
לירן סוויסה
קרא עוד
התחלנו לעבוד לפני חודש יחד אחרי שקיבלתי הרבה המלצות על החברה האלה מניסיוני בתחום יכולה לומר שהייתי סקפטית מאד אפילו, אבל התבדיתי, חבורה של מקצוענים שחושבים מחוץ לקופסא, שמסתכלים על כל המכלול ולא נקודתי על איזה פעולה שאמורה להיעשות, דונאל מצוות אליי לעבודה שוטפת ורוצה לציין אותו לשבח, איזה קסם של בחור, עם סבלנות ורצון עז להצלחה.
אעדכן בהמשך לגביי התוצאות אבל חשוב לי מעכשיו שאם אתה מחפשים מישהו שילך אתכם יד ביד, זו הכתובת 🙂
ליאת הראל
ליאת הראל
קרא עוד
מרגישה צורך להמליץ על עידן שמואל הבעלים של stra ❤️
אני בעלת סטודיו לעיצוב ואדריכלות כבר כמעט 20 שנה בחרתי לעבור תהליך עיסקי כדי לרענן ולראות את העסק מזויות חדשות.
עידן מקצועי, מאד עניני וממש פיקס אותי בהתנהלות הסטודיו, תודה ענקית על כל התהליך כיף לעבוד עם מקצוענים❤️
נעה ירושלמי
נעה ירושלמי
קרא עוד
בחיבור עם עידן מחברת STRA הרגשתי שאני בידיים טובות. ההתייחסות שלו היתה מקצועית ועניינית לשחזר את האתר שלי באופן מודרני ומותאם לתקנים. התקשורת היתה ברורה ויעילה. הוא היה קשוב ואכפת היה לו שאני אהיה לקוחה מרוצה. הגון כבר אמרתי? ממליצה בחום!
רותם בנימין
רותם בנימין
קרא עוד
תודה רבה ל stra ועידן בפרט,על ליווי מקצועי שירות מדהים וזמינות גבוהה.
בניית אתר ברמה הגבוהה שיש עם התאמת צרכים לעסק שלי.
ממליץ מאוד.
איתי ניסימי
איתי ניסימי
קרא עוד
אלופים
בנו לי תכנית שיווק עם צאט בוט שמסנן לי את הלידים באופן אוטומטי.
הלידים מגיעים חמים ורלוונטיים. שירות מצויין וסבלני ממליץ מאוד.
אליעזר וידר
אליעזר וידר
קרא עוד
היינו מאוד מרוצים ממנו! הוא בן אדם מאוד מקצועי ונעים, נתן שירות ממש מכל הלב בתחום שיש בו הרבה לא מקצוענים ורואים את הניסיון וההבנה שלו בתחום.
תום ר.
תום ר.
קרא עוד
מאוד מומלץ.
עבדנו יחד על פרויקט של צ'אט בוט לעסק.
נותן פתרון מלא לפניות לקוחות באופן אוטומטי, מקל על העבודה וחוסך בעובדים.
פייס דייטינג ישראל
פייס דייטינג ישראל
קרא עוד
שיווק דיגיטלי STRA !
ממליץ בחום לכולם, שירות אישי וליווי לאורך כל הדרך ובאופן אישי על עידן מנהל העסק, בנאדם מאוד חרוץ וישר שמאמין במה שהוא עושה והולך עם הדרך שלו עד הסוף,
5 כוכבים ! תודה רבה.
שגיא סומך
שגיא סומך
קרא עוד
אני עובד איתו כבר שנה ואני מבסוט, הוא באמת הכי טוב! הוא מעולה ואמין, אני מאוד ממליץ עליו.
גל אורי
גל אורי
קרא עוד
אחד האנשים הכי מקצועיים שאני מכירה!
מהשיחה הראשונה הבנתי את הראש, הרגשתי שהתקשורת בינינו פתוחה וכשיש תקשורת טובה (כי אנחנו קודם כל בני אדם) הפעילות השוטפת ממריאה לשחקים!

תודה תודה תודה.
טניה גולדברג
טניה גולדברג
קרא עוד
אחרי אין ספור ניסיונות כושלים ושנים של חיפושים אין פשוט אין אתם מס 1 בכל המובנים!!!!!
עומרי שמעוני
עומרי שמעוני
קרא עוד
הכי מקצועי שנתקלתי בכל שנותי במקצוע.
רז קשתי
רז קשתי
קרא עוד
עידן בחור מקצועי ואדיב . הצלחנו להגיע ליעדים שלנו בדיגיטל בפחות זמן ממה שחשבנו ועדיין לקבל תוצאות יותר טובות ממה שציפינו. ממליץ!
קרן בירמן
קרן בירמן
קרא עוד
עידן תותח בעל ידע רב וניסיון בתחום העסקים, שיווק ומכירות. מקדם באדיבות ובמקצועיות כל עסק הזקוק לשיפור וייעול
ספיר סלומון
ספיר סלומון
קרא עוד
מדהימים נעימים והכי חשוב מקצוענים
שחר גייזר
שחר גייזר
קרא עוד
מקצוען אמיתי, פושר עם אנרגיות שלא נגמרות
אשר רחאני
אשר רחאני
קרא עוד
חברה מעולה, אלופים בדיגיטל ותהליכים אוטומטים. מומלץ.
סיוון בן חיים
סיוון בן חיים
קרא עוד
שירות מקצועי ואמין, אם היה אפשר לתת 20 כוכבים אין ספק שהייתם מקבלים ❤️
חזי גרינפלד
חזי גרינפלד
קרא עוד
חיובית: איכות, מהירות תגובה, מקצועיות, ערך אין מילים פשוט יודעים לייצר תוצאות נקודה !!! מומלץ בחום לכל עסק
אריק שבו
אריק שבו
קרא עוד
תודה רבה לעידן התותח!
אין ספק שהשינוי בעסק מורגש! ממליץ החום להעזר בשירותים שלהם 🤩
אריה גרסיאני
אריה גרסיאני
קרא עוד
עידן הוא לא סתם בוגר טכניון בשיווק, אלא יש לו ראייה הוליסטית של הלקוח. כלומר הוא מקשיב לחלוטין ללקוח, שזה בניגוד להרבה אנשים אחרים בתחום. הוא לא עושה את העבודה לבד, אלא הוא עושה אותה בשיתוף פעולה יחד איתי ועם העולם שלי. הוא עושה עבודה יסודית ומתוך הקשבה ללקוח. עידן תמיד עושה את המקסימום של העבודה ומעולם לא קרה לי איתו שום דבר שלא עבד או שהיו דברים שהוא יכל לעשות ולא עשה. בנוסף, הוא עשה לי תיקונים ועבודות קטנות על חשבון הזמן שלו למרות שבדרך כלל הוא גובה עליהם מחיר. מבחינת עמידה בזמנים, זה לא לגמרי תלוי בו כי זה תלוי ברשתות החברתיות. אני מאוד ממליץ על עידן!
אלכסנדר הרץ
אלכסנדר הרץ
קרא עוד
10 ברמת היצרתיות וההבנה העסקית.
תודה רבה
נופר לוי
נופר לוי
קרא עוד
תודה מיוחדת לעידן על הליווי המדהים, על ההסבלנות, על הזמינות והכי חשוב על התוצאות
בולשוט bullshot
בולשוט bullshot
קרא עוד
כשעושים עסקים , דבר ראשו שצריך לזכור שעסקים עושים עם אנשים .
עידן הוא בחור מוכשר שקודם כל ולפני הכל יש לו נשמה.
ובבחירות שלי אני תמיד מעדיף קודם כל לעבוד עם אנשים שכאלה.
זה תנאי סף.
מעבר לכך בנאדם מוכשר עם יכולות וראיה מאד מעניינת שווה לפחות פגישה.
רותם שחק
רותם שחק
קרא עוד
עידן מדהים, פדנט ברמה אחרת, סבלני, רבה גבוהה לגמרי, אחד מהכי טובים שהיו לי!
הייתי ממליץ עליו מאוד!
Previous
הבא

למה הלקוחות בוחרים בנו לקידום ממומן?

1

מומחים לבניית אסטרטגיה דיגיטלית.

2

צוות מקצועי, צעיר ודינמי – אנחנו חיים את הדיגיטל העדכני ביותר ומודעים לטכנולוגיות החדישות ביותר.

3

מומחים בפיתוח בוטים ותהליכי אוטומציה שחוסכים זמן וכסף ללקוחות שלנו

4

שירות כמפתח להתפתחות עסקית – אנחנו מכוונים לקשר ארוך טווח עם הלקוחות ומבינים את חשיבות השירות.

5

אנחנו לא יודעים הכל, אבל יש לנו את היכולת ללמוד הכל ולכן תמיד יכולים להשתנות יחד עם השוק.

6

אנחנו מביאים שקט – יודעים מקרוב כמה מאתגר לנהל עסק, איתנו יש לך ראש שקט!

7

בסטרא אנחנו משתמשים בכלים הדיגיטלים המתקדמים בעולם.

8

שיטת עבודה יחודית בשוק – אסטרטגיית תוכן רב ערוצית.

9

אנחנו נהנים מהעבודה שלנו ועושים אותה מהלב ❤️

למה הלקוחות ממליצים עלינו לקידום ממומן?

כי חשוב לנו לתת שירות מכל הלב
ותוצאות מעל המצופה!
מעבר מהיר אל
קבלו משהו מגניב...

3 אוטומציות וואטסאפ שלא הכרתם

וישדרגו לכם את העסק 🎁 בחינם!

  1. שליחת הודעת וואטסאפ לכל שיחה שלא נענתה -חינם
  2. תזמון הודעות וואטסאפ – חינם
  3. חיוג בשיחה רגילה דרך אפליקציית וואטסאפ – חינם

האתר החדש שלנו בבנייה, סליחה על אי-הנוחות.

חלק מהדברים באתר עדיין לא מושלמים אבל תצפו להפתעות בהמשך :)

מחכים לכם!