חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בחירת יועץ מתאים אינה משימה קלה, בישראל של שנת 2020 יש אלפי יועצים במגוון רחב של תחומים.

כל אחד מתיימר לומר שהוא הנבחר, ויש לו אלפי לקוחות מרוצים, אבל בואו נחשוב ביחד מה באמת נמצא בין השורות

אנחנו ממש לא מתכוונים להתחנף או להתייפייף, אנחנו שמים לכם את האמת בפרצוף, ומבינים שיועצים רבים לא ישמחו לקרוא את זה, אבל זאת האמת וחשוב שנדע באיזה עולם אנחנו חיים.

בחירת יועץ בשנת 2020

2 old mans talking

יועץ דיגיטלי או סבא מקסים?

יש המון יועצים שעבר עליהם הקלח, הם באמת בעלי ניסיון רב בניהול ובאמת יש להם המון מה לתרום, אבל לא ניתן להשתמש בהם בכל תחום,  איך אפשר לקבל ייעוץ דיגיטלי או ייעוץ שיווקי מיועץ מבוגר שלא מבין את העולם הזה, שלא מבין שהדיגיטל זה מקום דינמי ומשתנה וההשתלמות האחרונה שהוא עשה לפני חמש שנים כבר הייתה לא רלוונטית אחרי שנה.

העולם העסקי של היום הוא עולם מהיר ולא מספיק להבין אותו, צרכים לגדול לתוכו, צרכים לחיות אותו, צרכים ללמוד כל הזמן.

doctor with mask

דוקטור לעסקים או דוקטור לשקשוקה?

מדהים שמתדהרים בתואר דוקטור, אבל בעולם העסקים של היום, אנשי העסקים המודרניים יודעים שלעשות דוקטורט זה בזבוז זמן, בזבוז זמן ביחס לזמן שיכלת להשקיע בניהול עסקים ולקבל ניסיון מקצועי אמיתי ולא רק ניסיון תיאורטי, על הנייר.

הניסיון התאורטי הזה באמת יפה ומחמם את הלב אבל אין לו ערך מוסף בעולם העסקים.

one person trying to sell things

יועץ שיווקי או מוכרן בעגלה?

יש המון אנשי מכירות טובים שיודעים לדבר ולשבות אותנו בקסם שלהם, מוכרים קרח לאסקימוסים שמקסימום שעשו זה מכרו לאישה בהוואי כמה מוצרי ים המלח, הם למדו מתודולוגיה ממש יפה של ייעוץ אבל אין להם ניסיון ניהולי, ניסיון בהובלת תהליכים, ניסיון מקצועי, הם פשוט יודעים לדבר טוב, הם מפלצות מכירה.

high building

חברת ענק או משאבת מזומן?

יש כמה חברות ייעוץ גדולות בישראל, הם מחזיקות הרבה מחלקות, המון מנהלים והרבה יועצים שלא מזמן סיימו קורס ייעוץ, החברות הגדולות לרוב גובות תשלום גבוהה מאוד שמתלווה לשם המפוצץ שלהם, אבל צריך לקחת בחשבון שמי שיהיה איתכם בקשר הוא יועץ צעיר ללא ניסיון מעשי שמקבל שכר נמוך להפליא מהחברה הגדולה שצרכה לשלם את כל הוצאות המשרדים, השיווק, הפרסום, שכירויות ומשרדים ועוד המון הוצאות שיש לעסק גדול לשלם, ואין מה לעשות זה בא על חשבון הלקוח.

לסיכום – בחירת יועץ מתאים יכולה להכריע את התפתחות שלכם

המגמה העולמית אומרת שצרכים מנהלים צעירים, כמה שיותר צעירים, שידעו להצעיד את החברה בעולם העסקים העכשווי, אמביציוזיים שיחשבו בגדול, שיבינו תהליכי אוטומציה, שישווקו ברשתות המדיה, שיעבדו על פיתוחים טכנולוגים, שידעו לנהל את העובדים בעידן החדש, שיחשבו שונה ויצרתי, חשיבה ממוקדת תוצאות, חשיבה פורצת דרך, שינסו לאתגר את המוח האנושי, שינסו למשוך למקומות הכי גבוהים שלנו.

בחירת יועץ מתאים יכולה להיות המפתח להתפתחות העסקית שלכם.

להבין ששיתוף היא מילה מאוד חזקה היום, שאפשר למצוא היום כל דבר בדיגיטל, ואם אתה לא תקום עכשיו ותעשה את זה, מישהו אחר יעשה!

מוזמנים ליצור איתנו קשר
STRA – ייעוץ פורץ דרך

האתר החדש שלנו בבנייה, סליחה על אי-הנוחות.

חלק מהדברים באתר עדיין לא מושלמים אבל תצפו להפתעות בהמשך :)

מחכים לכם!