חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לינקדאין מדריך ל-איך לבנות פרופיל לינקדאין שעושה הרבה כסף – חלק ב'

בהמשך לחלק הראשון של המאמר שאותו תוכלו לקרוא על ידי לחיצה כאן, קבלו את החלק השני של מדריך הלינקדאין לאיך לבנות פרופיל לינקדאין מנצח.

לינקדאין

  1. ניסיון תעסוקתי –  Experience – פרטו על הניסיון התעסוקתי שלכם בנקודות בשורות קצרות וברורות על מנת שהלקוח יראה איך אתם יכולים לעזור לו ומה יוצא לו ממכם כלקוח. תיאור מפורט המכיל תחומי אחריות, התמחויות, פרויקטים, לקוחות גדולים והישגים. כדאי בתיאור התפקיד לכתוב מילות מפתח המתארות את המקצוע והמיומנויות שלכם.

 

  1. השכלה – Education – עדכנו מוסדות לימוד אקדמאיים בהם למדתם, ובחרו את הלוגו של המוסד הלימודי, סוג תואר, תחום הלימודים וכמה מילים במידה ויש דברים מיוחדים, הצטיינתם בלימודים? ציינו זאת! כמוכן ניתן להוסיף קורסים מקצועיים. כדאי להוסיף תמונות של תעודות. שמחזקים את הסמכות שלך.

 

  1. כישורים – Skills – מה הן היכולות / המיומנויות המקצועיות שיש לכם שרלוונטיות לתחום המקצועי שלכם. כאשר יש אישורים של אנשים אחרים למיומנויות שלכם זה נותן ללקוח הפוטנציאלי לקבל אינדקציה טובה יותר עליך. כמוכן, מאפשר לפרופיל שלך לעלות בחיפושים.

 

  1. המלצות – Recommendation – נותנת לליד הקר הבנה שיש לו עסק עם בן אדם רציני, שיש מאחוריכם לקוחות מרוצים שעבדו איתכם. המלצות עוזרות לבסס את המעמד שלכם כמומחים בתחומכם.

 

  1. התנדבות – Volunteer experience – כדאי לפרטי תחומי התנדבות. בקהילה העסקית התנדבות מאוד נחשבת.

 

  1. הישגים- Accomplishments – פרטו פרסומים שלכם באקדמיה או בעיתונות, תעודות הצטיינות והערכה מהלימודים ומהעבודה, פטנטים שרשומים על שמכם, הסמכות, קורסים, פרויקטים שלקחתם בהם חלק והשפות שאתם שולטים בהן.

 

  1. עיבוי קשרי חברות – כולנו מבינים שקשרים חזקים וטובים יכולים לקחת אותנו למחוזות רחוקים. רשת הלינקדאין הינה רשת חברתית עסקית למיפוי וניהול קשרים. עיבוי רשימת החברים מעלה את ערך הפרופיל בתוצאות החיפוש, בעיקר פרופיל עם מעל 500 חברים. זיכרו, איכות זה מעולה אבל הכמות מאוד משפיעה! החליטו על קהל היעד שלכם ושלחו בקשות לאנשים מובילים ומשפיעים. אם אתם בתחילת דרכם תוכלו גם לשלוח בקשות חיבור לחברים איתם אתם מתכתבים במייל שלכם וכן לרשימת אנשי הקשר בנייד. למי שיש פרופיל לינקדאין הוא ייתן לכם לשלוח בקשת חיבור, למי שאין תוכלו אף להזמין אותו להתחבר ללינקדאין.

 

  1. קבוצות – Groups – אחת הדרכים הכי משמעותיות לבצע נטוורקינג היא לקחת חלק באינספור הקבוצות המקצועיות הפעילות בה שקשורות לתחום המקצועי שלכם. כך תוכלו לעשות נטוורקינג מקצועי, שמטרתו להעשיר אתכם בידע ולהעמיק קשרים עסקיים ולייצר עסקאות ולהגדיל הכנסות. ניתן להתחבר לעד 100 קבוצות.

 

בהצלחה

סמדר רז – בעלת תואר שני

מלווה עסקים עצמאיים

להגדלת חשיפה והכנסות

ברשת הלינקדאין

050-6880747

https://www.linkedin.com/in/smadar-raz/

להרשמה לקורס הלינקדין של סמדר רז לחצו כאן

בתור משווקי לינקדאין רשמיים מוטלת עלינו האחריות והסמכות לתת את השירות המקצועי, האיכותי והטוב ביותר בישראל

מומחה לינקדאין

האתר החדש שלנו בבנייה, סליחה על אי-הנוחות.

חלק מהדברים באתר עדיין לא מושלמים אבל תצפו להפתעות בהמשך :)

מחכים לכם!