בדיקת מהירות אתר – הכלים הכי טובים לשנת 2020

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email

הכלים הכי טובים ל – בדיקת מהירות אתר 

אחד הגורמים החשובים ביותר מבחינת הלקוחות הפוטנציאלים שלכם הוא מהירות האתר, כמה מהר הדף יעלה את התוכן הראשוני שלו ועד כמה מהר הוא יטען לחלוטין.

שתי סיבות עיקריות למה מהירות אתר כל כך חשובה


1. הלקוחות שלכם, האתר נועד למטרה מסוימת, לא משנה מה המטרה שלו אתם רוצים שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם יבלו באתר וכמה שיותר, מהירות האתר היא גורם משפיע בזירה הזאת, שכן תרצו להעניק ללקוחות שלכם חווית גלישה נוחה, נעימה ומהירה!

במידה והאתר שלכם איטי, מעל 3 שניות טעינה, סביר להניח שאתם מאבדים חלק ניכר מהלקוחות הפוטנציאלים שלכם, הם נוטשים את האתר עוד לפני שנכנסו, או שינטשו לאחר שיעברו דף או שניים.


2. גוגל – היום מנוע החיפוש החזק ביותר בשוק, על פיו יישק דבר, לכן אתם רוצים שגוגל ידרג אותכם כמה שיותר גבוהה כדי שהוא יקדם אותכם כמה שיותר מהר, אם האתר עובד בצורה חלקה ובמהירות טובה הוא ידרג אותכם גבוהה ואם הוא עובד לאט ומתקשה להיטען אז גוגל ידרג אותכם נמוך.

אתם לא רוצים שגוגל ידרג אותכם נמוך! זה יגרום לכך שאתם תפגעו גם בקידומים האורגנים, גוגל לא יקדם את הדף שלכם וגם בקידומים הממומנים שלכם, גוגל ידרוש ממכם יותר כסף וגם יוריד אותכם במיקומים של הקידום הממומן כי לוקח לו זמן להיכנס לדף הנחיתה, דבר "שמרגיז" את גוגל .

 

שימו לב שיש מהירות אתר בדקטופ [מחשב] ומהירות אתר במובייל [סלולר]

ומדובר בשני פרמטרים שונים מבחינת גוגל, צרכים לשים לב לכל אחד מהם בנפרד, כי לא מספיק להיות טובים בדסקטופ או במובייל, צרכים להיות מהירים בשניהם.

דרך אגב אחוז הגלישה הממוצע באתרים כבר מזמן עבר לטובות המובייל לעומת הדסקטופ אז עדיף מאוד שהאתר יהיה ידידותי למובייל

 

אז איך מבצעים בדיקת מהירות אתר?

 

יש באינטרנט מגוון פלטפורמות שנותנות לבדוק את מהירות האתר שלנו, אני ממליץ להתרכז בפלטפורמה של גוגל, בכל מקרה לא חשוב איפה תחליטו לבדוק שימו לב מאיפה השרת שממנו מבוצעת הבדיקה, אם הבדיקה מבוצעת מאקוודור והעסק שלכם הוא ישראלי בלבד, אז המדד לא כל כך משפיע, תנסו לחפש באזור אירופה או ישראל במידה ואפשר.

 

אלו הפלטפורמות הכי טובות ל – בדיקת מהירות אתר:

 

1. Google PageSpeed Insights עוזר להבין את המהירות אבל יותר חשוב נותן מדד כמה גוגל אוהב את האתר שלך וכמה הוא יעזור לקידום שלו. גוגל מחלק האתר לשתי תוצאות, אחת מובייל והשנייה דסקטופ, ולדעתי הוא מדד העיקרי לנושא

 

קישור: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

 

2. Gtmatrix עוזר להבין את המהירות האמתית של האתר בלי קשר לניקוד של גוגל, מתאים לדסקטופ בלבד

קישור: https://gtmetrix.com/

 

3. pungdom כלי בדיקה נוסף

קישור: https://www.pingdom.com/

 

בדקתם את מהירות האתר והתאכזבת לגלות את התוצאות?

אל דאגה, בשביל זה הכנו מאמר על שיפור תוצאות האתר שלכם, המאמר נותן פתרון מהיר, קל, עם התחייבות על תוצאה וכל אחד יכול לעשות אותו.

למאמר על שיפור מהירות האתר היכנסו לקישור הבא:

https://stra.co.il/business-guides/so-i-improved-the-speed-of-my-site-to-a-perfect-google-score/

 

לכל שאלה נוספת אני אשמח מאוד לעזור.

 STRA – ייעוץ פורץ דרך

מי אני ?

asia and lucyidan shmuel photo with dogs in the offic e

שלום, אני עידן שמואל מייסד המותג STRA

יועץ מוסמך ובעל תואר שני עם התמחות בשיווק דיגיטלי, יש לי ניסיון בניהול חברות בינלאומיות וחשיבה דיגיטלית מכוונת תוצאות.

הספקתי לא מעט בעולם העסקים, עשיתי תפקידי מפתח ענקיים הרמתי פעילויות בינלאומיות וניהלתי עשרות עובדים, אני לא בונה את הכוח שלי על הניסיון, אני בונה אותו על חשיבה פורצת דרך, על הבנה מעמיקה בעולמות הדיגיטלי, הכרת טכנולוגיות חדשות, ארגז כלים ענקי, השכלה מתאימה, חוזק מנטלי, למידה אינסופית ואמביציה להגיע למקומות הכי גבוהים!

הייתי מגדיר את עצמי כיועץ מודרני שבקיא בטכנולוגיות החדשות של המחר, מבין את השוק העסקי ומסוגל להמיר את החשיבה היצירתית לרווח כלכלי.

חזון החברה

עקבו אחרינו

אנשים שקראו את המאמר הזה אהבו גם את המאמרים הבאים