חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכלי החדש – קלריטי של מיקרוסופט (מפת חום)

מאפשר להקליט את כל המבקרים באתר ונותן לנו לראות בדיוק את הפעולות שהם בצעו באתר

מפת חום- באמצעות הכלי המדהים הזה, ניתן להבין בצורה מדויקת איך הלקוחות שלנו מתנהגים כשהם באתר ומתי עוצרים. מה המקומות עליהם הם לוחצים הכי הרבה.

המטרה של המערכת הזו היא לשקף לבעל האתר את המצב על האתר שלו. כמו כן באמצעות שיקוף זה, הוא יוכל לבצע שיפורי ביצוע. במערכת תראה לנו בדיוק איזה מקומות או עמודים באתר, עובדים טוב יותר או טוב פחות. וכך נוכל לבחור מה לשפר ומה לשמר.

כל מה שצריך לעשות למעשה, כדי שהמערכת הזו תעבוד, זה להטמיע באתר שלנו קוד. ואז המערכת תוכל להתחיל בביצוע הסריקה של האתר. תוך זמן קצר מההטמעה של הקוד באתר, בעלי האתר יכולים לראות במהירות ובקלוט את התנועות שבאתר.

ניתוח התובנות הללו עשוי לשפר באופן משמעותי את חווית המשתמש ואת אחוז ההמרה.

מייקוסופט בעצם רוצה לעזור לבעלי אתרים להגדיל את המעורבות של הגולשים באתר. כפי שאנחנו יודעים, רושם ראשוני זה דבר מאוד מאוד חשוב. במיה וגולש יראה שהאתר שלנו איטי או לא מעניין, הוא ינטוש במהירות. הנטישה שלו בעצם מחלישה את אתר האינטרנט שלנו ולהורדת דירוג בגוגל.

בעבר השתמשתי בכלים דומים בתשלום של מאות שקלים מדי חודש. באמצעותם הצלחתי להבין מדוע הלקוחות נוטשים עגלת קניות ואיך אפשר לשפר את הזרימה באתר. ישנן לא מעט חברות מתחרות של מייקרוסופט שמשיקות תוכנות דומות כמו מערכת האופטימיזציה של גוגל, האטמפס, ואפילו קלייקטאל עם הפיתוח הישראלי. ישנן עוד חברות רבות עם תוכנות רבות, אבל אנחנו מצאנו שקלריטי היא המערכת החינמית הידידותית ביותר למשמש.

ההתקנה של הכלי באתר היא מאוד פשוטה וכמובן חינמית! לקישור לאתר- לחצו כאן!

הכנתי לכם באהבה סרטון הדרכה של מערכת קלריטי מבית מייקרוסופט. הסרטון מראה את הכלי, תכונות שלו ומסביר את היכולות שלו.

מוזמנים לצלול פנימה 🙂

צמאים לעוד המון כלים לעסקים?! אם התשובה שלכם היא כן אז הבלוג שלנו מחכה לכם: https://stra.co.il/blog/

רגע, רגע! לא לסגור אותי!

סתם צוחק 😊 אפשר לסגור…
אבל ממליץ להירשם לניוזלטר שלנו ולקבל המון ערך שישפר את העסק שלך [מבטיח לא חפור]

האתר החדש שלנו בבנייה, סליחה על אי-הנוחות.

חלק מהדברים באתר עדיין לא מושלמים אבל תצפו להפתעות בהמשך :)

מחכים לכם!